Yaşam

‘Çok Aşk’ın vizyon tarihi belli oldu

İSTANBUL (İGFA) – Hasan Can Kaya’nın yazdığı; Başrollerini Büşra Pekin, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız ve Uğur Yücel ile paylaştığı ‘Çok Aşk’ filminin gösterim tarihi belli oldu. Ortak yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Arif V 216, İşveren Memnun Son İstiyor, Kocan Kadar Sohbet ve Görümce gibi yapımların yapımcılığını üstlenen Kıvanç Baruönü bulunuyor.

Bol kahkahalı romantik komedi filmi ‘Çok Aşk’ 27 Ekim’de beyaz perdede vizyona girmeye hazırlanıyor.

Yoğun çekim temposunun ardından yıl başında çekimleri yapılan ve şubat ayında vizyona girmesi beklenen sinemanın vizyon tarihi deprem nedeniyle ertelendi.

Fragmanı yayınlandığı andan itibaren kısa sürede milyonlar tarafından izlenen sinemanın yeni vizyon tarihinin açıklanmasıyla geri sayım başladı.

Güçlü bir oyuncu kadrosu, 100 kişilik teknik ekip ve 1200’ü aşkın yardımcı oyuncu kadrosuyla çekilen film, korsan film satıcısı Coşkun’un aşkın peşinden koştuğu 15 yıllık süreci anlatırken, Türkiye’nin içinden geçtiği serüveni de yansıtıyor. bu zaman.

İzleyicilere sımsıcak bir hikayeyi kahkahalarla sunacak olan ‘Çok Aşk’, NuLook Production ve HACK Creative ortak yapımıyla 27 Ekim 2023’te gösterilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu