Haber

Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafikte Dikkatli Olun

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Sakarya-Hendek yolunun 4-5. Kozluk Kavşağı’ndaki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım çift yönlü servis yollarından sağlanmaktadır.

40-44 Denizli-Çardak yolu. Yolun kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Ankara Çevre Otoyolu Konya-Pozantı kavşakları 1-6. kilometre, üst yapı onarım çalışması nedeniyle Pozantı Kavşağı yönü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım diğer yönden çift taraflı ve kontrollü olarak devam etmektedir.

TAG Otoyolu Toprakkale- Osmaniye kavşakları 4-7. Köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım çift yönlü olarak sağlanmakta ve Gaziantep’ten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Artvin-Erzurum yolunun 55-66. 17’nci kilometredeki 17 tünel ve güzergâhlarda başlatılan elektrik-elektronik ve drenaj sistemlerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, karayolunda saat 17.30’a kadar tek şeritten denetimli ulaşıma izin verilecek.

Konya-Antalya yolu Demirkapı Tünelleri’nin sağ tüpünde yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Konya-Antalya istikameti trafiğe kapatıldı. Bu bölümde sürücüler servis yoluna yönlendirilmektedir.

Şebinkarahisar-Alucra-Fındıkbeli yolu, 47-57. kilometre, üst yapı onarım çalışması nedeniyle kısa süreliğine trafiğe kapatıldı.

Gölköy-Mesudiye yolunun 46-47. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

68-73 Kastamonu-Ilgaz-Çankırı yolu. Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Çankırı-Kastamonu istikametindeki sol tüp trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım sağ tüpten çift yönlü olarak devam etmektedir.

Diyarbakır-Mardin yolu 15-18. kilometre üretim yapılmaktadır. Bu nedenle ulaşım sağ şeritten gidiş-dönüş şeklinde devam etmektedir.

mengen-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu