Ekonomi

Garanti BBVA’dan Emekli ve Yeni Emekli Hoş Geldiniz Paketi

Garanti BBVA, emekli maaşı taşıyanlara 8.500 TL’ye varan ödül fırsatı sunuyor.

emekli maaşın Garanti BBVATaşıyıcılar 7.500 TL’ye nakit promosyonek olarak, kredi kartlarıyla 500 TL harcamak 1000 TL ikramiye fırsattan yararlanabilir. Garanti BBVA, 3.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4.500 TL, 3.500 TL’nin ortasında emekli maaşı alanlara 5.250 TL, ortasında emekli maaşı alanlara 6.750 TL nakit promosyonu sunuyor. 7.500-10.000 TL, 10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alan emeklilere 7.500 TL. avantaj sunuyor.

EYT ve prim borcu olanlar avantajlı faiz oranları ile EYT kredilerini kullanarak kısa sürede emekli olabilirler.

Ayrıca emekli maaşı taşıma, yeni müşteri olma gibi işlemler de şubeye gitmeden Garanti BBVA Cep’ten yapılabilmektedir.

SSK veya BAĞ-KUR’dan emekli olacaklar, e-Devlet üzerinden ulaşabilecekleri “Tahsis Talep ve Beyan Taahhütnamesi” belgesinde Garanti BBVA’yı tercih ederek, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise promosyon fırsatlarından kolayca yararlanabiliyor. emeklilik dilekçelerinde Maaşını Garanti BBVA’ya taşımak isteyen emekliler, işlemlerini Garanti BBVA Taşınabilir veya e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirler.

Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan emekliler, hafta içi saat 16:00’a kadar internet ve mobil şubelerden yapacakları para transferleri ve yapacakları EFT işlemleri için herhangi bir ücret ödemiyor. Detaylı bilgi Garanti BBVA şubelerinden ve GarantiBBVA’dan alınabilir.

Kampanyadan yararlanmak için son başvuru tarihi 31 Mart 2023’tür.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

azdavay-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu